REFERENCE

Co na to KRÁLovští klienti a jejich spokojenost?

Když nám banka nabídla refinancování hypotéky s o procento vyšším úrokem, oslovila jsem pana Krále, co on na to říká. A pak už to jelo. Našel banku s nejnižším úrokem, a my jen podepsali smlouvu. Všechno zařídil i na katastru. Prostě královské slovo platí.
Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.
A je jedno odkud jste. Za námi jel přes 300 km.
Lenka Schererová

Doksy u Máchova jezera

Skvělá zkušenost!!  Motivací požádat Jirku o pomoc byla recenze klientky. Dopoledne jsem požádala o pomoc a ještě týž den jsem obdržela veškeré informace formou velmi příjemného rozhovoru.  V jeho průběhu jsem cítila, že čas a pozornost jsou věnovány pouze mně a že každá situace je řešitelná! Jirko, obrovsky děkuji za profesionální a vstřícný přístup! Díky Tobě mám v celé věci jasno a s další spoluprací počítám!!  Doporučuji?? 100%!!!  Romana Kuryviálová

Zlín

Asi ještě stále nevěřím tomu, že bydlíme s manželem a dětmi ve svém domečku,
s krásným výhledem na hory a to jen díky Jirkovi. Byl to podle mě osud a velká náhoda, když jsem uviděla na facebooku odkaz na KRÁLovské bydlení a řekla jsem si : „Tak se zkusím jen zeptat, no…“.
Nesčetněkrát ode mě Jirka slyšel, jak jsem ke všemu skeptická.
😀
Náš případ opravdu nebyl lehký, ale Jirka vše s přehledem zvládl… A to nám bylo někým jiným řečeno, že tohle bohužel nepůjde, o to víc si Jirky vážím.
Vzhledem k tomu, že máme dvě děti a další na cestě, tak jsme velmi ocenili, že jsme nemuseli vůbec nikam chodit a nic zařizovat, Jirka za námi vždy ochotně přijel a dojíždí za námi i teď, když jsme o dost kilometrů dál. Opravdu nejde slovy vyjádřit náš vděk. Vše dotáhl do úplného konce, včetně pojištění domu a nových životních pojistek, nedal od nás ruce pryč, jen co jsme vyřešili koupi domu, prostě se o nás stará, jako „o vlastní“.
Ještě jednou moc děkujeme a opravdu si vážíme všeho, co jste pro nás udělal! 
😉
manželé Byrských

Vyšní Lhoty

Moc děkujeme za pomoc při řešení financování našeho bydlení a i dalších věcí. Sami bychom byli bezradní. Jsme rádi, že se vždy na Vás můžeme obrátit. Těšíme se na další skvělou spolupráci.  manželé Židkovi

Kopřivnice

Jako mladá a svobodná jsem si kdysi vzala hypotéku na bydlení. Situace se časem změnila a v době, kdy mi končila fixace úrokové sazby, jsem byla na mateřské. Stávající úvěr byl nevýhodný, tak jsem ho chtěla refinancovat na aktuální výhodnější podmínky na trhu.
Bohužel, pro ženu na rodičovské, a s manželem se zahraničním příjmem, na mě ve všech bankách koukali jak na někoho bez příjmu a bez hodnoty. Pak jsem objevila Jirku Krále a jeho stránky KRÁLovské bydlení.
Moc jsem nevěřila, že by se mohlo najít řešení pro refinancování mé hypotéky. Ale pan Král to dokázal. Úrokovou sazbu nám snížil téměř o 2% a splátka je nižší o polovinu. Ušetřil nám několik tisíc měsíčně. Hned se nám lépe dýchá.
Pokud váháte, jestli vám pan Král dokáže pomoci, já už nemám pochyb. Podle mého dokáže nemožné a já ho mohu jen vřele doporučit. Kateřina Turzová

Bratislava, SK

Ráda bych tímto poděkovala Jirkovi za pomoc při řešení finančních záležitostí mé rodiny. Děkuji Jirko, že jsem mohla tyto záležitosti vypustit z hlavy, protože vím, že to řeší a hlídá někdo za mě. Vždy vše perfektně zařízeno, nachystáno, vyřízeno. Díky, že svou práci děláte, tak jak ji děláte. Hanka Andrlová

Dobrá u Frýdku-Místku

21.1.2018

Před pár měsíci jsem pouze uvažovala nad tím, že si koupím byt do osobního vlastnictví, jelikož jsem neměla nic našetřeno, tak jsem počítala s tím, že za pár let si to splním.
Pak jsem poznala tebe, Jirko, a zmínila jsem se, že uvažuji v budoucnu o koupě bytu. Díky tobě jsem měla odvahu do toho jít hned a nečekat pár let než našetřím, vše si zařídil a vyřídil za mě. Jsem moc spokojena, jak moc si mi pomohl a to, jak si mi vše vysvětlil. Za tvuj milý přístup ti děkuji.
Vloni mě ani ve snu nenapadlo, že teď už budu bydlet ve svém bytě. Už bydlím a jsem štastná. Děkuju, jsem moc spokojená.
Michaela Buršová

Havířov

Známe se již nějakou dobu a jsme pořád velice spokojení. Neměnily by jsme ani za nic… Víme, že je pečováno o nás a né o kapsy bankovních institucí. Vstřícný a adaptativní přístup přesně podle našich potřeb a požadavků. Na 100% doporučujeme…
Děkujeme za vše co jste pro nás udělal a v budoucnu případně uděláte… 
manželé Cichý

Frýdek-Místek

V době,kdy jsem se o p. Královi a jeho službách finančního poradce dozvěděla, jsem řešila své finanční karamboly….díky našemu seznámení jsem zjistila a naučila se, jak takové finanční nevýhodné zátěže – úvěry, půjčky, pojistky – řešit a na co si příště dát pozor, čeho se vyvarovat. Díky tomu jsem také vyřešila nevýhodné úrazové pojištění mého syna a založila nové jak pro syna, které jsme sice naneštěstí využili velmi brzy, ale díky kterému se léčba stala příjemnější, tak i pro mne a díky tomu mám i klidnější spaní.
Pokud budete potřebovat poradit a tápete stejně jako já ve finančních produktech, doporučuji služby p. Krále využít, a díky poskytnutým informacím si život udělat příjemnější.
Ivana Kočišová

majitelka salónu s oděvy, Frýdek-Místek